• |
ide | kryesore

Chris Evans dhe The Rock, së shpejti në një film së bashku

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorët Chris Evans dhe  ‘The Rock’  do të marrin pjesë në një një film të ri për vitin 2023.

Aktorët do të luajnë bashkë në filmin e titulluar ‘Red One’, për të cilin thuhet se është i zhanrit komedi-aksion.Regjisori i “Jumaji”, Jake Kasdan, do të marrë drejtimin e filmit të ardhshëm nga studiot e Amazon. Sipas ‘Deadline’, projekti rrjedh nga një histori origjinale e Presidentit të Produksionit të Seven Bucks Productions, Hiram Garcia, që Amazon Studios fitoi pas një lufte konkurruese tenderash vitin e kaluar.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu