• |
ide | kryesore

DEL VIDEO/ Autori me kapuç duke vendosur tritol tek shtëpia e Armando Dukës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Del video e ngjarjes së rëndë të mbrëmjes së djeshme. Bëhet fjalë për shpërthimin tek banesa e Armando Dukës.

Siç duket nga pamiet më poshtë, një person me kapuç afrohet drejt derës së Presidentit të FSHF-së, ndez tritolin dhe e vendos tek dera e Dukës. Ai ia mbath vrapit para se lënda plasëse të shpërthejë. ©Lapsi.al


4 Comments

 1. ka paguar kete kapuconin te vari dinamitin te dera ky katunari i shijakut Veprim shume i trashe Hetimi per kete qelbesire vazhdon dhe do perfundoje ne burg bashke me Salih Plehun ku do ja marrin ne goje njeri tjetrit

  1. Ik mer te qifsha robt. Skermit dhembet o sufllaqe troll skermit. Ne burg do shkoje nje dite Ramazani dhe lali Erit qe ti ju ben blowjob nonstop se sdo zgjase ne infinit kjo dashuria Sorrosiane. Ketu do jemi kur ti shohesh te dy idhujt e tu ne kokerr te burgut.
   Sales megjithese ju vune ne shpine te gjithe rilindasit, qeveria, patronazhistet, Sorrosi, levat e Sorrosit ne State dept, Berisha prape jua mbylli gojen me mut duke ju kerkuar prova per 7 muaj rrjesht dhe ju robsherdhyer bashke me levat e Sorrosit keni ngel si muta.

   I mire i keq, Berisha po jua thyen hundet ju larvave komuniste. Ai eshte temjani per djallin!

 2. e me mos i qini robt tashi, dmth kete tipin e paska dergu Veliaj, nje dite pas fjalimit qe doli ne media, per me i vu dinamit Dukes. Qesharake e diletante komplet. Veliaj sado robqir qe eshte nuk eshte kaq rrote kari qe te coje dike direkt mbas fjalimit me bere kete pune ku do ishte i pari qe do dyshohej. Po te donte ti bente vertete dem ia vinin makines apo se paska dhe Bentley Duka.
  Per mua kjo eshte inskenim i paster e kan gjet nje nacu lagjeje me i 10 mije leksh per ta bere kete pune.
  Lufte mes robqirave ku robqiri Veliaj e robqiri Duka mundohen me ia fut njeri-tjetrit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu