• |
ide | kryesore

Shkodër/ 15-vjeçari me shokun marrin makinën, përplasen me avllinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Rreth orës 19:30 të së martës në lagjen Partizani, Rruga e Komanit në Shkodër, një automjet tip Benz me drejtues R. S., 15 vjeç, banues në Dobraç ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avllie.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç, edhe ky banues në lagjen Dobraç të Shkodrës. Të dy të miturit ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Policia thotë se një grup hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu