• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset shoferja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident është shënuar në autostradën Tiranë-Durrës ditën e sotme, ndërsa një shtetase duke drejtuar mjetin e saj ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë ka mbetur e dëmtuar vetë ajo dhe është dërguar menjëherë drejt spitalit. Fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 26.01.2022, në autostradën Tiranë-Durrës, shtetasja S. S., duke drejtuar mjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu