• |
ide | kryesore

ARRSH: Mjetet që do të lëvizin drejt aeroportit të Rinasit duhet të ndjekin “Rrugën e Vorës”

-Instant, Lajme, Të fundit

Mjetet që do të duhet të lëvizin në drejtimin të aeroportit të Rinasit duhet të ndjekin “Rrugën e Vorës” për shkak të punimeve që po kryhen. Sipas ARRSH-së, n vazhdimësi të ecurisë së punimeve për fazën e dytë të punimeve në segmentin “Universiteti Epoka–Rinas”, rruga “Rinas- Universiteti Epoka” do të jetë e mbyllur.

“Kërkojmë mirëkuptimin dhe bashkëpunimin e drejtuesve të mjeteve dhe bizneseve të zonës gjatë procesit të ndërhyrjes në këtë aks rrugor, si dhe respektimin në mënyrë rigoroze të sinjalistikës provizore dhe udhëzimeve të Policisë Rrugore në terren”, sipas ARRSH.


2 Comments

  1. Kurvat e arzh nxjerrin lajmerim nje muaji pasi e kane bllokuar. Rropt ku ti kene keta sorosianet e selise mavi.

  2. zgjerojeni ate dreq rruge e bejeni me 2 korsi se lat nam, e sa vite duhet te kalojne qe ta kuptoni qe ajo rruge smban me fluksin te veres jo e jo po as te dimrit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu