• |
ide | kryesore

Durrës, plagoset me thikë një i ri

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti në qytetin e Durrësit. Burimet nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.17 të këtij qyteti, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta, shtetasi E.H., 20 vjeç, ka plagosur me mjet prerës thikë shtetasin D.S., 23 vjeç.

Nga i njëjti burim mësohet se 23 vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Policia ka arritur të identifikojë autorin e plagosjes, të cilin e ka shpallur në kërkim.

Po ashtu, forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu