• |
ide | kryesore

Sherr në Durrës, lëndohet një i ri me thikë

-Instant, Arkiva, Lajme

Dy të rinj në Durrës janë përfshirë në një sherr për motive të dobëta.

I plagosur me thikë ka mbetur 23-vjeçari D. S., ndërsa është shpallur në kërkim autori 20 vjeçari E.H.


Detaje nga policia: 

Plagosi me thikë për motive të dobëta gjatë një konflikti të çastit, Policia identifikon e shpall në kërkim 20 vjeçarin.

Në lagjen Nr.17 Durrës, si pasoje e një konflikti për motive të dobëta shtetasi E. H., 20 vjeç, ka plagosur me mjet prers (thikë) shtetasin D. S., 23 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë ndodhen me vendngjarje dhe po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu