• |
ide | kryesore

Tronditet Athina, kryeqyteti i shtetit fqinj zgjohet nga një shpërthim i fuqishëm (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shpërthimi ka qenë i fortë dhe ka tronditur zonën duke shqetësuar banorët e pallateve përreth ndërsa është ndjerë edhe në lagjet pranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu