• |
ide | kryesore

Brad Pitt, në një lidhje me këngëtaren e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Brad Pitt ka nxitur së fundmi dyshimet  se është në lidhje me këngëtaren suedeze Lykke Li.

Aludimet filluan të qarkullojnë kur Brad dhe Lykke janë parë në “takime të fshehta”, pavarësisht se nuk janë fotografuar së bashku. Lajmi është konfirmuar edhe nga një burim i afërt i cili ka treguar për “The Sun”se këngëtarja jeton tre minuta larg Pitt, duke e bërë më të lehtë  për të mbajtur romancën sekret.”Brad dhe Lykke janë qenë në gjendje “të fluturojnë nën radar” kaq lehtë, sepse ata janë fqinjë. Për Brad ka funksionuar në mënyrë perfekte të ketë dikë që i pëlqen të jetojë afër, në mënyrë që të jetë nën radar”,u shpreh burimi. Gjithashtu sipas tij dyshja filloi të takohejnë mesin e vitit 2021.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu