• |
ide | kryesore

Fejohet aktori i “Home Alone”

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur për rolin e tij në ‘Home Alone’, Macaulay Culkin dhe partnerja e tij Brenda Song së fundmi janë fejuar.

Lajmi u konfirmua për “People” nga një burim i afërt me aktorin si dhe u publikuan foto të, Song me një unazë të madhe diamanti në gisht ndërsa ishte në Beverly Hills, Kaliforni.Dyshja u bënë prindër për herë të parë më 5 prill 2021. Ata vendosën ta quanin djalin, Dakota në nderim për motrën  culkin që u nda nga jeta në vitin 2008, pas një aksidenti tragjik, në moshën 29-vjeçare.


Macaulay Culkin and Brenda Song are engaged

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu