• |
ide | kryesore

Zjarr në një banesë në Korçë, ndërron jetë 67-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme

Një zjarr ka përfshirë një banesë në Korçë. Mesohet se një person i identifikuar si Edmond Ramollari ka humbur jetën. Dyshohet se 67-vjeçari është asfiksuar nga ngrohësja. Policia dhe zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa detaje të tjera priten në vijim.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.