• |
ide | kryesore

Adele zëvendësohet nga këngëtari i njohur në Las Vegas

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari i njohur Keith Urban  ka zbuluar së fundmi se do të  mbajë koncert në Las Vegas në ditët e planifikuara më parë për Adele.

Përmes rrjetit të tij social.Twitter, Keith ka treguar se do të zhvillohen  pesë shfaqje në “The Colosseum” në “Caesars Palace” midis 25 marsit dhe 2 prillit.” Hej të gjithëve! Është Keith këtu. Unë dhe Louis duam t’ju njoftojmë se kemi pesë shfaqje krejt të reja që po i shtohen qendrimit tonë në Las Vegas. Ato bileta dalin në shitje të hënën në mëngjes në orën 22:00. Do të shihemi në Vegas djema!”, shkruajti ai në postimi, Njoftimi i këngëtarit vjen një javë pasi adele zbuloi për fansat se do i shtynte datat për koncertin e saj pasi një pjesë e ekipit ishte infektuar me Covid-19.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu