• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, një i plagosur rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Shtraus” në Lezhë. Si pasojë e përplasjes me një fuoristradë ka përfunduar në rrugë drejtuesi i motorit. Mësohet se i plagosuri është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu