• |
ide | kryesore

Këngëtari i njohur akuzohet për abuzim seksual

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari i njohur Chris Brown është akuzuar së fundmi se ka abuzuar seksualisht me një grua.

Sipas padisë të siguruar nga ‘TMz’ , e  abuzuara identiteti i të cilës nuk është bërë publik është koreografe, modele dhe muzikante. Ajo ka treguar se  Chris i kërkoi asaj që të vinte sa më parë pranë shtëpisë së Diddy, në Star Island në Miami.Më pas, këngëtari e ka pyetur atë nëse dëshironte ndonjë pije duke e drejtuar për në kuzhinë. Koreografja është shprehur se pas pijes që  konsumoi, menjëherë nisi të ndihej “e çorientuar, fizikisht e paqëndrueshme dhe filloi të bjerë në gjumë” dhe Brown abuzoi me të.Pas rrëfimit të ngjarjes , gruaja ka kërkuar një dëmshpërblim prej 20 milionë dollarësh, pasi abuzimi po i shkakton një gjendje të rëndë emocionale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu