• |
ide | kryesore

Kim Kardasshian, e dashuruar me Pete Davidson

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi janë zbuluar detaje të reja nga romanca e Kim Kardashian me komedianin Pete Davidson.

Burime pranë Kim kanë treguar për mediat se ajo ka rënë kokë e këmbë në dashuri me aktorin.Sipas tyre, Kardashian ndihet më mirë se kurrë dhe i pëlqen fakti që ai është shumë i thjeshtë dhe bën humor gjatë gjithë kohës.Gjithashtu ajo ka nisur të bëjë gjëra që s’i ka bërë ndonjëherë në jetën e saj, përfshirë këtu aventurat me Pete. Nga ana tjetër, aktori ka befasuar fansat e tij me deklaratën e tij për të. Davidson ka treguar se e konsideron lidhjen  si marrëdhënien më të rëndësishme” që  ka pasur ndonjëherë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu