• |
ide | kryesore

Afër antenave, zjarr i qëllimshëm në pyjet e Llogarasë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë zonën mes Dhërmisë dhe Llogarasë. Mësohet se flakët favorizohen nga era dhe po i afrohen me shpejtësi antenave të celularëve. Paraprakisht dyshohet se zjarri është i qëllimshëm.

Zjarrëfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.