• |
ide | kryesore

Pamje nga zjarri në jug, rrezikohen antenat e telefonave (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zjarr pranë antenave të celularëve në zonën malore mes Dhërmiut dhe Llogarasë.

Dyshohet se zjarri është i qëllimshëm dhe se për antenat e telekomunikacioni rreziku është real.


Nga raportimet në zonë mësohet se flakët favorizohen nga era.

Zjarrëfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes, një terren malor, dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.