• |
ide | kryesore

FOTO/ Gafa e portierit të Atalanta në foton e falënderimit për të dashurën

Arkiva, Lapsi Leaks


Momente të sikletshme për portierin e Atalanta, Juan Musso. Partnerja e tij, Anna Ariaudo i kishte përgatitur një surprizë pas kthimit nga Argjentina. Një buqetë të madhe me trëndafila rrethuar nga shumë tullumbace të kuqe në formë zemre.

“Ti je më i mira”, – shkroi 27-vjeçari argjentinas në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në story-n e tij në Instagram. Por ndjekësve nuk u ka shpëtuar as një detaj i vogël nga fotoja.

Musso është tradhtuar nga pasqyra e vendosur në dhomë, që e shfaqte nudo futbollistin e Serie A. Ai e kapi gabimin dhe e fshiu foton.

Më pas ai hodhi një foto tjetër, këtë herë i veshur, dhe shkruante: “Kjo është foto e saktë. Ditë të mbarë Anna Ariaudo”. E dashura e tij ka postuar foton dhe i kthehet me fjalët: “Jam me fat, të dua shumë”.

Juan Musso posteó por error una foto desnudo y se volvió viral


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *