• |
ide | kryesore

Adele do të performojë në Brit Awards. Disa fansa do të preferonin Las Vegas

-Instant, Paparazzi, Slider

Disa javë pasi ajo njoftoi shtyrjen e eventit të shumëpritur në Las Vegas, Adele ka ndarë disa vende ku ajo mund të shihet.


Këngëtarja postoi në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram të martën se ka në plan të performojë në Brit Awards javën e ardhshme dhe do të shfaqet në një episod të ardhshëm të “The Graham Norton Show”.


“Hiya, kështu që jam shumë e lumtur të them se do të performoj në britanikët javën e ardhshme!!”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një fotoje ku shfaqet duke buzëqeshur. “Dhe do të shkoj gjithashtu të takoj Grahamin për një bisedë në divan ndërsa unë jam në qytet!”

Disa që komentuan postimin e saj shprehën zhgënjimin për shfaqjet e vonuara në Vegas.

“Po të gjithë ne që jemi ende duke pritur këtu me biletat tona në Vegas, të cilat nuk mund t’i rimbursojmë dhe nuk mund t’i rishesim sepse nuk keni caktuar një datë,” shkroi një person. “Të lutem @adele kupto se çfarë po bën për hir të të gjithë fansave të tu që janë ulur në mijëra hotele, bileta ajrore dhe bileta të pavlera.”

Adele theu zemrat (dhe disa xhepa, me sa duket) kur postoi një video në rrjetet sociale pak para se të debutonte shfaqjen e saj të parë në Vegas, të cilën ajo duhej ta shtynte.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.