• |
ide | kryesore

Dhunoi dhe kërcënoi me armë bashkëshorten, parandalohet krimi në familje

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 35-vjeçar, që dhunoi dhe më pas kërcënoi me armë bashkëshorten, u arrestua në Shkodër. Policia njofton se është vënë në pranga shtetasi Kristian Kasneci, duke u parandaluar përshkallëzimi i mëtejshëm i konfliktit. Blutë e qytetit verior bëjnë me dije se 32-vjeçarja me iniciale B.K. u ka telefonuar, duke denoncuar burrin, që po e kërcënonte me armën e gjahut.

Policia ka arrestuar në flagrancë Kasnecin, i cili më herët kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Sakaq, si  provë materiale është sekuestruar edhe arma e gjahut me fishekë në fole, si dhe një sasi fishekësh.


2 Comments

  1. është psikopat, distancohuni nga ky njeri
    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
    by A B Jamieson

  2. është psikopat, distancohuni nga ky njeri !
    Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
    by A B Jamieson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.