• |
ide | kryesore

Ankimimi për ‘Shtëpia e Lirisë’, KAS rrëzon kërkesën e Gazment Bardhit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS) , në mbledhjen e kësaj të hëne ka shqyrtuar kërkesën e Gazment Bardhit për të zhbërë koalicionin ‘Shtëpia e Lirisë’ për zgjedhjet e pjesshme lokale në 6 bashkitë e vendit.


Pak ditë më parë kanë qenë njerëzit e Bardhit në KQZ që kanë kundërshtuar regjistrimin e koalicionit të opozitës për zgjedhjet e 6 marsit.


Por kjo kërkesë e tyre është gjetur si e paligjshme dhe është hedhur poshtë nga KAS gjatë ditës së sotme.


1 Comment

  1. Merrni Armet dhe zhdukini keta plehrat homoseksual drogaxhinj te Sorrosit. Veyem me revolucion dhe gjak fitohet Liria

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.