• |
ide | kryesore

Pas akuzave ndaj Kim, Kanye West bën veprimin e papritur

-Instant, Paparazzi, Slider


Reperi i njohur, Kanye West ka fshirë së fundmi të gjitha fotot me Kim dhe fëmijët e tyre nga rrjeti social,Instagram.

Ky veprim i tij vjen pasi akuzoi Kim për rrëmbimin e vajzës së tyre Çikago dhe vendosjen e vajzës së madhe North, në TikTok kundër vullnetit të tij.Reperi fshihu gjithashtu të gjitha akuzat  dhe la vetëm postime që kanë lidhje me karrierën dhe projektet. Mediat kanë raportuar se pas këtij vendimi ai është parë duke kaluar kohë me tre nga katër fëmijët e tij pa shoqërues.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *