• |
ide | kryesore

Destinacionet më romantike për të udhëtuar në ditën e Shën Valentinit

-Instant, Stil

Dëshironi t’i ofroni të dashurit tuaj një udhëtim romantik për ditën e Shën Valentinit në një destinacion të veçantë për të dashuruarit? Sigurisht që mund të shkoni në qytete klasike romantike si Venecia, Budapesti, Praga, por gjithashtu mund të surprizoni të dashurin tuaj me një arratisje romantike më origjinale dhe autentike, një udhëtim të personalizuar për gjysmën tjetër.


Mund të fluturoni mbi ishujt në formë zemre në Kroaci ose duke bërë një shëtitje përgjatë rrugës në formë zemre nëpër vreshtat e Sllovenisë.


Jetoni dashurinë tuaj dhe qëndroni në destinacionet më të mira për Ditën e Shën Valentinit në Evropë dhe trajtojeni veten me një arratisje romantike.

Porto Santo
Madeira Islands – Portugal

Opatija
Kvarner – Croatia

Shaped Heart Route
Spicnik – Stjerska Region – Slovenia

Burano
Venecia – Italy

Dinard
Brittany – France

Galesnjak Island
Pasman Canal – Adratic – Croatia

Mijas
Andalucia – Spain

Varenna
Lake Como – Italy

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.