• |
ide | kryesore

Bardhi i përgjigjët Berishës: Bashkë me Metën kundër SHBA

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i është përgjigjur akuzave të bëra nga ish-kryeministri Berisha nga Dibra.


Bardhi shkruan në Facebook se Sali Berisha po demaskon veten dita ditës duke sulmuar vetëm Partinë Demokratike dhe demokratët


Sipas Bardhit, Berishës nuk i interesojnë demokratët, nuk u intereson fitorja e tyre, i intereson vetëm të furnizojë me “karburant” revolucionin e tij imagjinar bashkë me Ilir Metën kundër SHBA.

“Sali Berisha po demaskon veten dita ditës duke sulmuar vetëm Partinë Demokratike dhe demokratët. Asnjë fjalë për kandidatët e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 6 Marsit. Vetëm fyerje, sharje, shpifje dhe intimidim për kandidatët e Partisë Demokratike. Betejën e ka me PD dhe demokratët, jo me regjimin e Edi Ramës. Këtë metodë ka futur edhe tek ato pak njerëz që i shkojnë nga pas në 6 bashkitë. Nuk i interesojnë demokratët, nuk u intereson fitorja e tyre, i intereson vetëm të furnizojë me “karburant” revolucionin e tij imagjinar bashkë me Ilir Metën kundër SHBA. Çdo votë për “Shtëpinë e Ilirit” është votë kundër demokratëve, kundër PD, dhe votë që fuqizon pushtetin e Edi Ramës.”- shkruan ai.


11 Comments

 1. Berisha nuk sulmon Partin demokratike o gaz bardha por pederastet qe mbajn siglen e Partis demokratike si ty,enkelejden ,,luldhimen,rolanden,agronken,salianjken etj.
  Pse jeni ju bq nuk eshte faji Berishes por juaji me orjentim hollandez,suksese ne jete o gazra

  1. E pash ne internet takimin per zgjedhjen eSpahis per krytar tan qa pash qe mujta me njoft se kam 24vjet qe jam largu prej shqipnije , ju Z,Bardhi nuk keni egziztu ne ket durnja ku ata qe pash kan ken ne burg si pro American

 2. Jo o Bardh pederasti askush s’është kunfër SHBAsë po kundër politikës që udhëheq kjo lavire sorosiane e përdalla Juri Kim që ëdhtë bëtë zëdhënëse e klanit kriminal rilindje që jeni ngjitur ju me Bashën aDumën e do tjerë anti demokratë në shërbim
  të edi der drogës

 3. dil sa me shume ne TV Gaz, Grid, Salihanj, Gjekmark etj……sa me snume dilni dhe same shume komente beni, aq me shume na neveriteni dhe aqme shume na zemeroni. Dilni cdo dite, cdo ore, ne cdo tv, se reklamen me negative qe i beni vetes, nuk ka cmim ari e dollari qe e qe ben me te dobishme diskretituese per ju Rilindas blu.

 4. Ti kujton që gazi është kar që bën këto deklarata??

  Llogaria që bën Rama dhe gazi është kçk, kap ça të kapësh.
  Kush e ha propagandën e ramës është mjë votë më pak.
  Ki parasysh që mediat kazan i shërbejnë.ramës.dhe manipulojnë njerëzit. Disa vota më.pak. psh disa. veta që nuk shkojnë.të votojnë ga elektorati i djathtë sepse gënjehen
  Pastaj patronazhistet, jepen lekët.e.tërmetit pastaj noi vend pune , ja ikën edhe disa vota të.tjera. ndërkohë numërimi bën të veten. Kqz aty është

  Copëtimi i votës së demokratëve fillon që tek gaz bardhi me kurvlliqet e veta.

  Mos kujto se dalin kot me deklarata shtypi. Është operacion public relation. Propagande.

  Gaz bardhi, basha and co kanë për tu përdorur deri në.fund fare nga rama. Mos të them edhe në burg ka për ti fut po qe se i intereson per vetingun.

  Pozicioni më i sigurt është me berishën. Aty cdo veprim është në fitore , politikisht, publikisht vetëm pikë.fiton që nesër kthehen në pushtet!!
  nuk të godet dot rama .jo se sdo, por sepse publikisht janë kundërshtarët realë të.ramës dhe askush sdo me bo viktima për qejf se do ndërrohen pushtetet dhe i bëjnë precedent vetes. Ligjërisht nuk i kap dot se skanë pushtet qe nga 2013 apo 2019 lokalisht…

  Berisha është kartë e sigurt !

  Por bardhi basha salianji etj kanë hesape me ramën ndaj janë duke u përdorur si buçe rrugësh sot.
  Ste le llogaria hap me ramën me dal nga loja!

  Ca te tjerë e dinë që berisha nuk i ka pjesë të planit dhe kanë.zgjedh me.shit bythën se pa nivel janë. Mziu e di psh që ska të .ardhme më . Nivel ska. Basha e bëri deputet se e la pa bashki.
  Partia ka nevojë edhe për personazhe pa.nivel si mziu dash sula etj, por këta janë konsumuar dhe skanë më rrugë , pa.nivel janë. Më mirë se bëjnë më.shumë.pis dhe dëmi është më i madh
  Pd do spastrohet.
  Selia basha bardhi etj është e kapur nga rama dhe do sillet si ti shërbejë ramës më së mirë!!

 5. O Bardhi a keni ndonje alternative per votuesit,apo Saliu non -grada.
  Nuk pine uje me tani Amerika Kimetja non -grada dhe budalleqet tua e te Lulit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.