• |
ide | kryesore

Dalin detaje të reja/ Zbardhet identiteti i viktimës në Shkodër

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në fshatin Grudë të Shkodrës.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes pas marrjes së njoftimit.


Mediat shkruajnë se viktimë ka mbetur Prek Tonaj, punonjës i ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizimeve.

Nuk dihet ende në ç’rrethana ka ndodhur ngjarja, cili është motivi i krimit dhe autorët e tij.

Policia nuk ka dhënë ende detaje për atë që ka ndodhur.

Lajmi po përditësohet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.