• |
ide | kryesore

Reperja e njohur, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider


Reperja e njohur,Eve mirëpriti së fundmi fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin Maximillion Cooper.

Përmes rrjeti social,Instagram, Eve ndau lajmin me fansat dhe publikoi një foto të vogëlushit duke fjetur.“Djali ynë i bukur lindi më 1 shkurt 2022. Wilde Wolf Fife Alexander Somers Cooper. Fjalët nuk mund ta përshkruajnë këtë ndjenjë”, shkruajti ajo në postim.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *