• |
ide | kryesore

Kanye West: Çfarë po ndodh me Kim Kardashian dhe karrierën e tij

-Instant, F1, Paparazzi

Kanye është kryefjala e të gjithë headline në mbarë botën.


Mes postimeve të tij (tani kryesisht të fshira) në rrjetet sociale për ish-gruan, Kim Kardashian dhe të dashurin e saj, yllin e “SNL” Pete Davidson, deri në fund të marrëdhënies së tij të shkurtër me aktoren Julia Fox dhe “Jeen-yuhs: A Kanye Trilogji” e tij të ardhshme së shpejti në Netflix, ka shumë për të vazhduar. 

Të martën, reperi fshiu llogarinë e tij të verifikuar në Instagram dhe postoi atë që dukej të ishte një foto e stilizuar e tij me një mbishkrim: “Kam mësuar se përdorimi i të gjitha kapelave i bën njerëzit të ndihen sikur po u bërtas atyre. Unë jam duke punuar në komunikimin tim.”

“Unë mund të përfitoj nga një ekip profesionistësh krijues, organizatorë, mobilizues dhe drejtues të komunitetit. Faleminderit të gjithëve që më mbështetën,” shkruhej në mbishkrim. “E di që ndarja e pamjeve nga ekrani ishte e bezdisshme dhe doli si ngacmim i Kim-it. Unë marr përgjegjësi. Unë ende po mësoj në kohë reale. Nuk i kam të gjitha përgjigjet. Të jesh udhëheqës i mirë do të thotë të jesh një dëgjues i mirë.”

Ishte i fundit në dramën personale që rrethonte Kanye.

Një përfaqësuese e Julia Fox konfirmoi për CNN të martën se ajo dhe ëest nuk janë më çift pas dy muajsh takime.

Ata mbeten miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë”, ka shkruar zëdhënësi në një deklaratë. Ata nuk janë më bashkë”.

Divorci i ëest nga Kardashian po vazhdon. Ai ka përdorur llogarinë e tij të verifikuar në Instagram javët e fundit për të ndarë shpresat e tij për një pajtim dhe mendimet e tij për marrëdhënien e saj me Davidson.

Shumë nga postimet duke përfshirë një të postuar në Ditën e Shën Valentinit që tregonte një kamion plot me trëndafila dhe mbishkrimin “VIZIONI IM ËSHTË MëSE I QARTë”, u fshi që nga e marta.

Por ëest fillimisht la një postim që tregonte imazhe të Kardashian dhe katër fëmijëve të tyre nga një histori e fundit e kopertinës së Vogue, me një mbishkrim ku shkruhej, “Zoti, të lutem mbaje bashkë familjen tonë”.

Kardashian adresoi disa nga komentet e fundit të ëest në një deklaratë në fillim të këtij muaji pasi ai u ankua për vajzën e tyre 8-vjeçare, North, që kishte një llogari të përbashkët në Tik Tok me nënën e saj.

“Divorci është mjaft i vështirë për fëmijët tanë dhe obsesioni i Kanye për të kontrolluar dhe manipuluar situatën tonë kaq negativisht dhe publikisht, vetëm sa po shkakton dhimbje të mëtejshme për të gjithë”, tha Kardashian.

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *