• |
ide | kryesore

Këto sandale do të jenë trend i kësaj vere

-Instant, Stil

Po aq emocionuese sa dizajnerët e veshjeve të pranishëm gjatë muajit të modës janë modelet e panumërta të këpucëve që shkojnë së bashku me to. Herë pas here ka një ose dy stile që tërheqin vëmendjen dhe kthehen virale njësoj si ‘zjarri’. Tendencat kryesore të këpucëve për pranverën 2022 janë gati për një kthim të madh në botën e jashtme.


Sandale me platformë “Chunky Sandals”

Markat si Hermès, MaxMara dhe Gabriela Hearst nuk kanë mbaruar ende duke i dhënë përparësi rehatisë: sandalet e mëdha do të jenë kudo këtë pranverë.Sandale lëkure me platformë

Sandale lëkure me gome me detaje Bottega Veneta

Sandale lëkure me teksturë Cece

Sandalet me platformë

Sandale lëkure me platformë Judith

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *