• |
ide | kryesore

BBV 2, zbulohet kur do të nisë dhe konkurrentja e parë

-Instant, F1, Paparazzi

Mbrëmjen e djeshme u organizua një festë pas mbarimit të edicionit të parë të Big Brother VIP.

Të ftuar ishin të gjithë banorët e po ashtu edhe një pjesë e stafit të Top Channel.


Sabiani nga ana tjetër zbuloi se pjesë e këtij spektakli do të jetë vajza e tij, Keisi Medini

4 Comments

 1. Edhe kjo ishte manget,i kemi vene ne vije te tjerat.
  Pika qe su bie,shtepia digjet,k..va krihet.
  Turp,Arbana sgjen dot ndonje emision me te hajrit,ku te pakten ata te ngeshmit qe e shohin,te perfitonin diçka,por do merren me broçkullat e injoranteve.
  Kane gjetur menyra te ndyra per te fituar,si ngado ne kete shoqeri te çuditshme.
  E neveritshme

 2. Degjenerimi i rinise, jo vetem spo ndalet por po vazhdon me ritme te shpejta. Une kuptoj Arbanen dhe televizionin bordello Top Channel, qe bejne keto emisione bordellosh,se ne fund te fundit po fitojne dhjetera milione euro. Po nuk kuptoj popullin qe i ndjek, dhe aq me pak keta qe marrin vete. O Sabian ishe me i drejti aty, por ti e pe vete se sa vlen pjesmarrja ne Big brother, se pervec se i zhgenjyer, dole pothuasje ne depresion prej asaj shtepie te degjenerua, keshtu si mundesh ta dergosh gocen tende aty? Po me cnorma e rregulla thua more, po vetem pjesmarrja aty ia degjeneron imazhin sia ua degjeneroi te gjitheve qe ishit aty. Po thuaj o vlla i dashur qe ste pyetka goca dhe kaq. Me vjen keq dhe per gocen tende se nga ekrani duket goce e mire, por akoam pa hyre ia uli pik vetes, jo me kur te futet aty. Do pendohesh Sabian vellai, po nejse ti e di.

 3. Mua sinqerisht me dhimbset populli im, qe do rrine si bufa duke ndjek big brother. Popull fukara qe ne nje ane vetem ankohet dhe ne anen tjeter harxhon leke per emisione te tilla, ku ne fund u pa qe as nuk vlejne votat e publikut sepse produksioni zgjodhi ate qe e ditne qe do zgjidhte qe diten e pare. Jo se Donald skuthi e meironte me shume se Iliri, por ama ndihej kudo atmosfera qe fitues do ishte Donaldi sepse shumica dermuese ate votuan. Dhe prape them,jo se e meritonte Donaldi, por duke ditur nivelin e popullit tone, qe humb kohen me emisone si Big Brother, Perputhen, Zone e lire, Shihemi ne gjygj, atehere nuk me vjen cudi se pse votuan per nje si Donaldi, por e kam llafin qe as top channel as nuk ua mori parasysh voten. Ua boshatisi xhepat, ua mori kohen , dhe ne fund ua fiti gishtin. Dhe nuk qenkan ngopur akoma, por pas pak muajsh perseritet e njejtahistori

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.