• |
ide | kryesore

E rëndë/ Plagoset me sëpatë i riu në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një plagosje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Policia njofton se një 27-vjeçar është goditur me sëpatë. Plagosja ka ardhur si pasojë e një sherri në sheshin “Flamur” në Vlorë. I lënduar ka mbetur i riu Besim Hoxha dhe është goditur me sëpatë në pjesën e kurrizit.


Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës ku do i nënshtrohet një operacioni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *