• |
ide | kryesore

Korçë/ Përmbyset ambulanca me mjekun brenda

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në Korçë. Një ambulancë është përmbysur pranë karburantit të qytetit. Sipas dëshmive, fillimisht drejtuesi i autoambulancës është përplasur me një nga pemët dekorative e më pas mjeti është përmbysur.


Shoferi ka marrë disa lëndime, ndërkohë që nuk paraqiten probleme për jetën. Drejtuesi ka qenë në ambulancë me një mjek, nuk ka pasur pacientë brenda. Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.2 Comments

  1. keshtu kur rilindja urbane e ramsezit dhe e nikos se leshit shkateruan rruget e korces duke i ktyer me vetem nje korsi dhe ambulancat shpesh duhet te hypin ne trotuar per te levizur drejt spitalit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.