• |
ide | kryesore

Moti i keq shkakton 2 aksidente në juglindje, shpëtojnë për mrekulli shoferët

-Instant, Lajme, Të fundit


Dy aksidente kanë ndodhur në qytetet juglindore të Pogradecit dheKorçës. Mësohet se në të dy aksidentet e ndodhura, në Mëmëlisht të Pogradecit dhe në fshatin Bitinckë në Bilisht, shkaku kryesor ka qenë moti i keq dhe prania e reshjeve të borës. Në të dyja rastet mjetet kanë dalë nga rruga.

Fatmirësisht shoferët kanë dalë arritur të dalin të palënduar nga automjetet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *