• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja e mungesës së Ben Affleck në ‘SAG Awards’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar arsyeja e mungesës së Ben Affleck në ceremoninë e ndarjes së cmimeve ‘SAG Awards 2022’.


“Aktori ishte në festën e ditëlindjes së 10-të të djalit Samuel dhe për këtë arsye nuk mund të ishte në shfaqjen e çmimeve, tha një burim për “Entertainment Tonight”.Affleck, 49 vjeç, u nominua për aktorin më të mirë në rol dytësor për rolin e tij në “The Tender Bar”. Ai portretizoi Charlie Maguire, një banakier të një qyteti të vogël që kujdeset për nipin e tij, në filmin e drejtuar nga George Clooney.Çmimi shkoi për Troy Kotsur për rolin e tij në “Coda”.Samuel është një nga tre fëmijët që aktori ndan me ish-gruan e tij, Jennifer Garner. Ata janë gjithashtu prindër të dy vajzave – Violet, 16 dhe Seraphina, 13. Ish-çifti ishin të martuar nga viti 2005 deri në 2018./Lapsi.al
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *