• |
ide | kryesore

Jason Momoa, pjesë e ‘Fast and Furious 10’

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Jason Momoa ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm për fansat e tij.


Gjatë premierës së filmit “The Batman” në New York , Jason zbuloi se do të marrë pjesë në Fast and Furious 10. “Po, do të bëj Fast 10” “Unë do të jem djali i keq”, u shpreh aktori. Llogaria e verifikuar e “Fast Saga” në Instagram konfirmoi gjithashtu lajmin duke publikuar një fotot të Jason.”The Fast Fam vazhdon të bëhet më i madh”, shkruhej poshtë fotos.Momoa do të luajë përballë Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Sung Kang dhe Charlize Theron. Filmi është planifikuar të shfaqet në kinema më 19 maj./Lapsi.al


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *