• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence shihet për herë të parë në publik pas lindjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lawrence është fotografuar për herë të parë që kur u raportua javën e kaluar se ajo mirëpriti fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Cooke Maroney.

Ndërsa data e saktë e lindjes mbetet ende e paqartë, 31-vjeçarja fituese e çmimit Oscar dukej në formë teksa u pa duke ecur të mërkurën në Los Angeles, Kaliforni.


Aktorja ishte fotografuar për herë të fundit me barkun e rrumbullakosur në mes të dhjetorit, dhe gjithashtu në fillim të atij muaji duke promovuar filmin e saj të fundit, përpara se të bënte një hap prapa nga qendra e vëmendjes përpara ardhjes së fëmijës së saj të parë.

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.