• |
ide | kryesore

(VIDEO) Ushtari rus i kapur rob flet me nënën në telefon: Putini përgjegjës, janë sulmuar maternitete

-Instant, Arkiva, Planet, Të fundit

Një ushtar rus i kapur rob qau në telefon para nënës së tij, të cilës i tregoi se si me urdhwr tw Vladimir Putin janë shkatërruar kopshte dhe spitale.


Pamjet rrëqethëse tregojnë ushtarin e kapur në Ukrainë duke i lutur dëshpërimisht nënës së tij që të përhapte të vërtetën e kësaj historie.Ushtari i tha nwnws sw tij se duhet të përdorë mediat sociale në mënyrë që “sa më shumë njerëz të mund të dinë të vërtetën për sulmet e Putinit.” 

Ai thotë: “Jeta ka qenë e qetë këtu përpara se Presidenti ynë të fillonte gjithë këtë.”

Nëna e tij e mërzitur i përgjigjet: “Të kuptova, të dua shumë”. 5 Comments

  1. Keto jane video prapagande! Nuk i duroj dot, qofshin nga te dyja palet.

    Ato imazhet me tanket ruse te shkrire, jane me te pranueshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *