• |
ide | kryesore

Parregullsia në Durrës/ Berisha: Ketij i thonë votim alla Sako! Krim elektoral

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas publikimit të fotos me anë të së cilës intimidoheshin dhe nxiteshin votuesit në një zonë në Durrës për të votuar për kandidatin e Rilindjes, ka reaguar me një shenim në faqen e tij në FB, Sali Berisha.


“Ketij i thonë votim alla Sako! Krim elektoral!”, shkruan Berisha.


Ishte më parë deputeti Luçiano Boçi që reagoi me një shënim në faqen e tij në FB ku denocoi intimidimin e votuesve në qytetin e Durrësit.

Ai ka publikuar edhe një foto nga një qendër votimi në Spitallë ku duket qartë një fletë palosje reklamuese që fton qytetarët të votojnë për kandidatin rilindas në tavolinën e komisinerëve të zgjedhjeve. ©Lapsi.al 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *