• |
ide | kryesore

Pjesëmarrja në zgjedhje deri në orën 17:00. Zbulohet cila bashki po voton më shumë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka zbuluar pjesëmarrjen deri në orën 17:00 për zgjedhjet e pjesshme lokale që po zhvillohen në gjashtë bashki të vendit.


Në grafikun më poshtë të publikuar nga KQZ, bëhet edhe krahasimi i pjesëmarrjes së sotme në zgjedhje me ato të 25 prillit. Hendeku vazhdon të mbetet i madh. Bashkia ku pjesëmarrja është më e madhe është ajo e Dibrës, edhe pse larg pjesëmarrjes së zgjedhjeve të 25 prillit. ©LAPSI.AL 

4 Comments

  1. Nuk u ka krijuar kushtet psikopati, dhe jane detyruar te ikin njerezit. Ama ata qe kane mbetur te kene turp qe nuk dalin te votojne kunder Rames dhe braves se tij. Mos na cani veshet me ankesa pastaj. Dilni ndeshkojeni psikopatin

  2. Rama te gjitha veprimet qe ben duke vjedhur cdo gje perfshire dhe votat, i ben se ka mbeshtetjen e Juri Qimetes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *