• |
ide | kryesore

Shkodër, mbështetësit e Bardh Spahisë festojnë te selia e PD-së (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Koalicioni “Shtëpia e Lirisë” fitoi Bashkinë Shkodër në zgjedhjet e 6 marsit duke mundur kandidaten e PS-së dhe atë të Lulzim Bashës.


Bardh Spahia do të drejtojë kryeqendrën e veriut për 10 muaj derisa të zhvillohen zgjedhjet e radhës. Mbështetës të tij dhe të Sali Berishës janë mbledhur në selinë e PD-së në Shkodër për të festuar pak pas shpalljes së rezultatit zyrtar të zgjedhjeve. ©LAPSI.al

2 Comments

  1. dilema është se a do të tregohet Bardh Spahia një kryebashkiak që do të administrojë territorin e bashkisë së Shkodrës, apo thjesht do të shërbejë si “Spahi” i Sali Berishës që kërkon një “kala” për të luftuar me Amerikën? Natyrisht që këtë do ta vërtetojë koha.

  2. Ne 1946 ne Shqiperi vritej mesuesi i fillores Ndrec Ndue Gjoka
    Ne 2021 digjet shkolla fillore.

    Ne 1946 reaksioni perfundon ne plumb, ndersa ne 2022 zgjidhet kryetar bashkije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *