• |
ide | kryesore

Acari godet Shqipërinë, temperaturat zbresin disa gradë nën zero

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Orët në vijim do të sjellin një ulje të ndjeshme të temperaturave në të gjithë territorin. Moti do të jetë i kthjellët po do të ketë ulje temperaturash dhe ngrica në të gjithë territorin.


Gjatë orëve të ardhshme temperaturat në Tiranë pritet të zbresin në -3 gradë celsius, ndërsa në vendet malore do të shkojnë deri në -8 gradë.Ndërkohë që ditët e ardhshme do të sjellin të ftohtin polar mbi Shqipëri, ku temperaturat nën zero gradë pritet të arrijnë në -11 gradë.2 Comments

  1. Jo po ishte kurth jo po sduhet te kishim hyre, jo sjepet doreheqje per 6 bashki. Ahh moj PD ku je katandis. Ka ndonje fitore PD qe kur eshte bere luli kryetar. Se dhe bashkine e tiranes kur e fitoi lulushi me 10 vota diference ishte Berisha kryetar. Tani si do pretendoj ky i vules te marr Tiranen pas 1 viti kur nuk mori dot Voren dhe Rogozhinen. Sa te jete lul brava lal zdromsi e ka ne xhep edhe mandatin e trete me inçernator pa inçernator.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *