• |
ide | kryesore

Edhe deputetja Dhurata Çupi i del kundër Bashës: Të japë dorëheqjen

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
dhurata_cupi-550x348.jpg

Një tjetër deputete që ka dalë kundër Lulzim Bashës është Dhurata Çupi.


E kontaktuar nga Fax News, Çupi, që ka mbajtur krahun e Bashës muajit e fundit, deklaroi se Basha është përgjegjës për krizën e thellë në PD dhe se kërkon prej tij të dorëhiqet.


“Partia Demokratike është në krizën më të thellë në 30 vite. Patjetër që shkaktari kryesor është lidershipi. Krizat zgjidhen me votë dhe votëbesim. Duhet të japë dorëheqjen Z. Basha, që t’i hapë rrugë bashkimit dhe konkurrimit të drejtë përpara demokratëve. PD sot ka nevojë për lider që të na çojë drejt fitores. Dëshpërim i madh që PD humbet mbështetjen e Shkodranëve e Dibranëve, si dy bastionet e PD”, u shpreh Çupi.5 Comments

 1. Keta deputetet e Bashes qe qendruan te ruajtur me bodigarde e polici me 8 janar i ngjajne nje skuadre me “ushtare prapambetes”.

  Keshtu quheshin ne ushtrine shqiptare ata qe hynin ne ushtri mbi moshen e duhur.

  Gjithsesi me mire vone se kurre…

 2. KISHA BESIM TEK INTEGRITETI I KESAJ DEPUDETEJE DHE KAM QENE I HABITUR QE MBAJTI

  QENDRIM PRO BASHES, ME MIRE VONE SE KURRE. BASHA ESHTE DHE DUHET TE NGELET

  VETEM. AI ESHTE JUDA I PD-SE DHE I OPOZITES. AI ESHTE VETEM PERFAQESUES I RAMES POR JO

  I DEMOKRATEVE QE KY REGJIM PO MUNDOHET JO VETEM TUA SHKATERROJE JETEN POR

  MUNDESISHT TI DEBOJE NGA SHQIPERIA SIC KA VEPRUAR ME MBI 500 MIJE SHQIPTARE

  KRYESISHT OPZITARE.

 3. mirese erdhe cupi

  vihuni ne rradhe tani per te takuar doktorin

  doktori eshte zemermadh por jo budalla, do tiu prese, por duhet ta meritoni edhe me

 4. zonje rregullo gojen partia demokratike fitoi humbi luli i cili donte te uzurponte partine e qytetareve te lire qe thyen regjimin . bashkohuni te gjithe dhe me vote vendosni me te miret luli te ktheje atoqei ka vjedhur partise lulen logot e gjithca pavaresisht edhe pa ketto demokratet e vertete fituan

 5. Normale, mercenaret shkojne ku i paguajne! Mediokritet nga koka te kembet. PD nje parti mizerabilitet, qyteterohuni!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *