• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vendi ynë gjatë pjesës së parë të ditës do të
jetë në dominimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të pakta shiu dhe dëbore.


Ndërsa në pjesën e dytë të ditës parashikohet të kemi permirësim gradual të kushteve të motit, duke bërë që territori të jetë me alternime kthjellmesh dhe vranësirash të pakta.


Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit do të vijoinë të ulen në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -7°C deri në 11°C.

Era do të fryjë e me shpejtësi mbi 60 km/h kryesisht nga drejtimi Verilindor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *