• |
ide | kryesore

Prapaskena, rrëfime madje dhe sekrete, çfarë do të publikojë këtë muaj produksioni i Big Brother

-Instant, Paparazzi, Slider

Big Brother Vip do të rikthehet në ekran, por jo në strukturën origjinale, më banorë, opinionistë, etj. Pas përfundimit të edicionit të parë, gjithashtu edhe të post Big Brother, produksioni i këtij reality shoë, ka menduar se si të tërheq audiencën që tashmë po i mungon.


Një dokumentar pritet të publikohet me rrëfime të banorëve të edicionit të parë, prapaskena, dënime, diskutime të organizatorëve, rregulla madje dhe sekrete të pa treguara më parë.


Ky dokumentar, data e të cilit ende nuk është bërë publike, pritet të publikohet brenda këtij muaji.

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.