• |
ide | kryesore

Zjarr në katin e tretë të konviktit në QS/ Vajza hidhet nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mëngjesin e sotëm mori flakë një dhomë në katin e tretë të godinës 28-29 në Qytet Studenti.


Policia raportoi se dhoma ishte e pabanueshme dhe zjarri kishte shkaktuar vetëm dëme materiale.


Së fundmi Fax News raportoi se zjarri ka rënë si shkak i një rezistence elektrike dhe se në dhomë banonte një studente, e cila është hedhur nga ballkoni për t’i shpëtuar flakëve.

Mësohet se e reja ka thyer këmbën, ndërsa pritet të zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.