• |
ide | kryesore

Kim Kardashian kritikohet pas deklaratës për martesën e saj 72-ditore: Je egoiste

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është kritikuar së  fundmi për komentin e saj në një intervistë të  ripublikuar.nga tifozët mbi komentet që ajo bëri në një intervistë të rishfaqur.

Duke folur për Guardian në vitin 2012, Kim krahasoi martesën e saj 72-ditore me Kris Humphries  me betejat e një adoleshenti të së murë  me kancer. “Unë mendoj se çdo vendim në jetë, si përshembull  , unë bisedova me një vajzë sot që kishte kancer dhe ne ishim duke folur për mënyrën se si kjo është e vështirëpër të, por i mësoi asaj një mësim të madh se kush janë miqtë e saj dhe aq shumë për jetën.Ajo është 18 vjeçe. Dhe unë kështu ndihem”, rrëfeu ajo atëherë. Mirëpo, ky koment nuk është mirëpritur mirë nga përdoruesit e ‘Reddit’ të cilët e kanë kritukuar për krahasimin e martesës me sëmundjen e rëndë .”Më kujtohet  kur ajo komentoi mbi konservatorin e Britney. Jo cdo gjë duhet të jetë për ty. Si janë njerëzit kaq egoist dhe jo të vetëdijshëm? “: “Sikur të mos mjaftonin gabimet e tjera të saj , ajo arrin ta bëjë këtë. Do të doja të shihja se si fansat e saj do e justifikojnë tani”, ishin disa nga komentet e ndjekësve. Kardashian u kritikua gjithashtu dhe pas këshillës që ajo dha për gratë në biznes./Lapsi.al


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.