• |
ide | kryesore

Nicki Minaj: Lil Wayne ‘më detyroi’ të bëja ndërhyrje në të pasmet

-Instant, Paparazzi, Slider


Nicki Minaj ka zbuluar së fundmi arysen pse vendosi të bënte ndërhyrjet kirurgjikale në të pasmet të saj.

Gjatë një interviste me Joe Budden, reperja shpjegoi se e mori këtë vendim për t’u përshtatur  kulturës së repit.”Wayne dhe ekipi i tij i YMCMB më thonin gjëra me shaka për fizikun tim, por duke qenë një repere e re , kur është nga dikush si Wayne, shakatë kanë rëndësi dhe në fund të fundit nuk ishin shaka për mua. Në atë kohë në studion vinin  vajzat me të pasme të mëdha dhe shikoja se ato ishin muzat e tij.Nuk ndihesha plotësuar apo mjaft e mirë, jo aq e mirë sa ato vajza” u shpreh Nicki.

Kur gazetari e pyeti nëse e ndjen veten përgjegjëse për ndikimin e saj tek vajzat e tjera për të bërë të njëjtën gjë artistja rrëfeu se ndihet  ‘fajtore’.“Sepse superyjet padashur bëhen model për t’u ndjekur”, deklaroi ajo.Minaj gjithashtu zbuloi se nuk shkoi te një mjek ose një profesionist mjekësor, por injeksionet u bënë nga “disa person i rastësishëm” në Atlanta./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *