• |
ide | kryesore

Shikoni si tre vajza italiane vjedhin argjendarinë në Vlorë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme

Tre vajza italiane vodhën në një argjendari një byrzylyk duke shpërqëndruar shitëse.

Vlera e byrzylykut me diamantë ishte tejet e lartë dhe u zbulua vetëm pas ikjes së tyre nga dyqani.


Pas vjedhjes drejtuesit e dyqanit kërkuan ndihmë për të identifikuar tre vajzat që flisnin italisht. Qytetarët arritën që ti identifikonin dhe tre hajdutet u kapën duke ikur nga porti i Vlorës. Policia i ka ndaluar menjëherë në terminal ndërsa pas marrjes në pyetje, ato kanë deklaruar se kanë mbërritur disa ditë më parë në qytetin e Vlorës dhe kanë pranuar autorësinë e vjedhjes. ©Lapsi.al 

1 Comment

  1. Futini nga 20 vjet ne Burg plehrat Italiane ashtu sic i fut italia shqiptaret dge kur nuk kabe fakte. Po u bere servil dhe i bute dhe sidomos me te huajt ategere keto ndodhin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.