• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 51 raste të reja në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19.


Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 51 raste të reja të infektuara me këtë virus.


Sot janë shëruar 49 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 223.207

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.