• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, shënohen 3 të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor me 3 të plagosur është regjistruar në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Tiranë-Durrës. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë mjeti i drejtuar nga shtetasi E. L., 26 vjeç dhe ai nga shtetasi H. N., i cili mbeti i plagosur nga përplasja.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që janë dërguar për të marrë ndihmë në spital dhe dy pasagjerët e mjeteve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.