• |
ide | kryesore

FOTO/ Plas ironia e MEME-ve pas dorëheqjes së Lulzim Bashës

-Instant, Arkiva, Pikante

Dorëheqja e Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkaktuar reagime të shumta politike.


Nuk kanë munguar as këtë herë shpotitë dhe thumbimet në rrjetet sociale me anë të MEME-ve.


Më poshtë disa prej tyre. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Fotoja e gaz bardhes me bashen,eshte elvira diamanti ne krah te trimit(xhevdet ferrit),ne fund te filmit :14 vjeç dhender.
    Por ndersa filmi tregon ngadhnjimin e dashurise mbi te gjitha paragjykimet,veset etj,photoshp-i i basha-bardha,duket se tregon ngadhnjimin e hipokrizise,prape duan te duken “fitues”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.